TEAM BUILDING ZDRAVÍ

PŘÍKLAD REALIZOVANÉ ZAKÁZKY


1 - ZADÁNÍ

Před časem jsem se účastnila HR konference, kde jste předváděl cviky na protažení zad v kanceláři. V červnu plánujeme teambuilding pro naše oddělení a vaše cviky mi přišly jako dobrý nápad pro jednu část programu. Proto bych se vás ráda zeptala, zda se účastníte i těcho pořádaných akcí a zda byste o případnou spolupráci měl zájem.
Organizační informace:

Pokud by se vám spolupráce zdála přijatelná, prosím o zaslání cenové nabídky (včetně dopravy) + pokud by bylo možné si u vás zakoupit i „gumy“ na cvičení, tak prosím také o zaslání ceny a zda jste případně schopní nám jejich prodej zprostředkovat.


2 - NAŠE NABÍDKA REALIZACE

Cíl team buildingu: Průběh team buildingu:

4 - HODNOCENÍ

Dobrý den, Romane,
ještě jednou jsme vám chtěli poděkovat za včerejší teambuildingovou akci. Má velké pozitivní ohlasy. Proto bych se chtěla zeptat, zda byste byl případně ochotný za námi dorazit na Opatov v pátek ráno v cca 7:45 na cca 45 minut? Myslím, že by se nás tam mohlo sejít tak 10. Prosím dejte mi informaci, zda je i tato spolupráce případně pro vás zajímavá a prosím o zaslání ceny na účastníka a já následně zjistím, zda budou mí účastnice zájem o pravidelné cvičení J


Copyright 2015 © ZdravaZadaFirmy.cz All Rights Reserved. Created by Roman Nesvadba